آرشیو موضوعی: تعداد اخبار : 0
مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه:

ملت ایران از ترور هراسی ندارد

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: مردم ایران از قدیم الایام شاهد این قبیل حادثه ها در کشورشان بوده اند و برایشان تازگی ندارد و همیشه با افتخار شهادت و جانفشانی در مقابل چنین حادثه هایی قد علم کرده اند و نگذاشته اند که آسیبی به کشور اسلامی مان برسد.
به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا کنگان؛

دوره آموزش توان افزایی قرآن و اصول قصه گویی برگزار شد+ تصاویر

60 نفر از طلاب، فارغ التحصیلان و مربیان مراکز قرآنی شهرستان کنگان در دوره 2 روزه آموزش توان افزایی قرآن و اصول قصه گویی برای کودکان شرکت کردند.
در قالب اردوی یک روزه سیاحتی_زیارتی؛

طلاب جمی مقبره امامزاده سیدجعفر را زیارت کردند+تصاویر

خواهران طلبه شهرستان جم در قالب اردوی سیاحتی_زیارتی یک روزه، به زیارت مقبره یکی از نوادگان امام موسی کاظم(ع) رفتند.
مدیر مدرسه حوزه علمیه خواهران کنگان در گفتگو با منبری ها:

دولت، نظریه پردازی فرهنگی نکند/ خانواده و جوان، مهمترین بخش های فرهنگی

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا کنگان گفت: وظیفه دولت در بخش فرهنگ، اجرای قوانین فرهنگی است، نه نظریه پردازی و بسیاری از مشکلات فرهنگی جامعه ما به دلیل خلط همین وظیفه نظریه پردازی با وظیفه اجرایی آن بوده است؛ نظریه هایی که صحیح نبوده و بدون مطالعه و تحقیق به اجرا درآمده و باعث شکست شده و جامعه را با خسارات شدید جبران ناپذیر مواجه کرده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) گناوه:

هنوز نتوانسته ایم دولت اسلامی زمینه ساز ظهور را تشکیل بدهیم

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) گناوه به فرآیندهای کلی انقلاب اشاره و آن را شش مرحله دانست و ابراز کرد: مرحله اول انقلاب اسلامی بود، مرحله دوم نظام و ساختار اسلامی بود که بسیاری از انقلاب ها نتوانستند نظام اسلامی تشکیل بدهند، مرحله سوم نیز تشکیل دولت اسلامی است که به فرموده مقام معظم رهبری ما هنوز نتوانسته ایم مرحله سوم را تثبیت کنیم.
معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

برخی به دنبال منحرف کردن ذهن مردم از واقعیت های جامعه به سمت تقابل های سیاسی هستند+ تصاویر

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: برخی می‌خواهند ذهن مردم را از واقعیت‌های جامعه یعنی مشکلات اقتصادی، رکود، اشتغال، مسکن و ... به سمت تقابل‌های سیاسی و دوقطبی جنگ و صلح منحرف کنند تا از این طریق بتوانند از انتخابات ریاست جمهوری به نفع خود بهره‌برداری کنند.
مسئول سازمان بسیج طلاب استان بوشهر مطرح کرد؛

بایدها و نبایدهای دولت اسلامی/ برخی به دنبال مخدوش کردن چهره انقلابی گری هستند

مسئول سازمان بسیج طلاب استان بوشهر گفت: ما در نظام جمهوری اسلامی به دولتی نیاز داریم که مدافع جبهه حق و ولایت محور در نظر و عمل باشد و با اشرافی گری مبارزه کند؛ همچنین دشمن را دقیق بشناسد، به قوانین پایبند بماند و از بداخلاقی و تخریب، پرهیز کند.
در همایش مبلغات جهادی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر مطرح شد؛

وحشت دشمن از وحدت نیروهای انقلابی/ نقش خواهران طلبه در امر تربیت، از آموزش‌وپرورش هم مهم‌تر است+ تصاویر

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران کشور گفت: نقش خواهران طلبه در امر تربیت، از آموزش‌وپرورش هم مهم‌تر است، زیرا زنان رکن اصلی خانواده‌ها هستند و نقشی که آنان در تربیت خانواده ایفا می‌کنند، بی‌بدیل است و خواهران طلبه پیوند میان خانواده و مسجد، قرآن و اهل‌بیت را مستحکم می‌کنند.
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی مطرح کرد؛

علائمی از افسردگی که باید جدی گرفته شود

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی به برخی علائم افسردگی اشاره کرد و گفت: بی میلی، بی اشتهایی، مشکل در تمرکز و عدم انرژی برای انجام کار از علائم و نشانه های افسردگی است که باید جدی گرفته شود.

تصاویر نمایشگاه عفاف و حجاب در مدرسه علمیه حضرت رقیه برازجان

نمایشگاه عفاف و حجاب به همت طلاب مدرسه علمیه حضرت رقیه (س) برازجان، در سالن این مدرسه دایر شد و به مدت یک هفته، عموم مردم می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه در گفتگو با منبری‌ها:

برخی خواص در امتحان ولایتمداری، مردود شدند

مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه گفت: متأسفانه برخی خواص در امتحان ولایتمداری، مردود شدند و دارای کارنامه‌ای سیاه در پیشگاه ملت ایران هستند که متأسفانه در صحنه انتخابات نیز مستقیم یا غیرمستقیم، به دنبال آسیب زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند.
امام‌جمعه بندر ریگ:

همه باید در برابر منکرات بایستند

امام‌جمعه بندر ریگ به فضای بی‌توجهی به امربه‌معروف و نهی از منکر در ایام نوروز در برخی نقاط اشاره و تأکید کرد: همه باید در برابر منکرات بایستند و نگذارند فضای عادی شدن منکرات به وجود آید.
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا عسلویه در گفتگو با منبری ها مطرح کرد:

حضور جهادی خواهران طلبه در برگزاری اعتکاف شهرستان عسلویه+ تصاویر

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا عسلویه گفت: این مدرسه مراسم اعتکاف خواهران شهرستان عسلویه و دهستان بیدخون را برعهده‌گرفته و در این مراسم معنوی از اساتید و طلاب مدرسه برای درس اخلاق و همچنین برگزاری ادعیه و انجام فعالیت‌های تبلیغی و معرفتی استفاده می‌شود.
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:

حوزه علمیه استان بوشهر، از تمام مراحل و سطوح حوزوی برخوردار خواهد شد

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: در سال آینده اولین رشته تخصصی کلام و عقائد اسلامی در استان راه اندازی خواهد شد و از سال آینده، با شکل گیری پایه دهم در حوزه علمیه استان، در واقع تمام مراحل و سطوح حوزوی را در استان خواهیم داشت و دیگر هیچ نیازی به مهاجرت طلاب به دیگر استان ها نیست.
برو به صفحه »