آرشیو موضوعی: تعداد اخبار : 0
ابراهیم رضایی/

خون فرانسوی‌ها از حججی رنگین‌تر بود؟!

رئیس‌جمهور محترم که همواره از حضور مردم در فضای مجازی سخن گفته‌اند، آیا در چند روز اخیر حماسه عظیم ایرانیان و حتی غیرایرانیان در توئیتر و اینستاگرام و تلگرام و سایر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در تجلیل از مجاهدت و مظلومیت شهید حججی ندیده‌اند؟ موج ملی چند روز اخیر ملت ارزش یک پیام توئیتری آقای روحانی را هم نداشت؟
یادداشت/ مصعب یحیایی

مگر وقتی صاحب پروژه های قرارگاه شدید کسی حرفی زد؟! و دعای مردم برای سپاه کفایت می کند

ما که دیگر عادت کرده ایم به عکس های یادگاری شما با پروژه های دیگران! و طهرانی مقدم هم که اصلا اهل منت گذاشتن نبود و ننگ و نام نمی خواست. ننگ این نام بماند برای همان هایی که وقت انتخابات متعرض موشک های حسن طهرانی مقدم شدند و حالا صاحب موشک هایش!
غلامرضا سليمى مفرد

روز قدس همه می آیند


یادداشت/ نصرالله شفیعی

آقای روحانی لطفا امام خمینی را تحریف نکنید!

طی یاداشتی/ آقای روحانی لطفا امام خمینی را تحریف نکنید!
ابراهیم رضایی؛

اتهام زنی، شیوه جدید سیاست‌ورزی است

دیکتاتور سعودی میخواد از ترامپ اسلحه بخره بده به داعش و مردم یمن رو قتل عام کنه، میگه برای مبارزه با تروریسم لازمش داریم، اون کاسب هم حرفشو تایید میکنه و باهاش میرقصه.
حالا که قطار انتخابات 96 به ایستگاه آخر رسید؛

وعده ها پیش روی دولت منتخب و ملت در انتظار تحقق وعده ها

دولت منتخب که با شعار و وعده های فراوانی در مناظرات حاضر شد و وعده ی تحقق سالانه حدود یک میلیون شغل را داده است، اکنون و در این شرایط حساس و ویژه کار سختی پیش رو دارد،از طرفی دولت دیگر نمی تواند در ماه های آینده و پس از آن دولت دهم را مقصر مشکلات بداند و از طرفی دیگر تمامی امکانات کشور در این چهار سال و چهار سال آینده در اختیار دولت بوده و خواهد بود.
ابراهیم رضایی؛

16 میلیون نفر!

چهارم حالا ما 15 میلیون و 786 هزار و 449 نفریم. دیگر آقای روحانی نمی‌تواند به ما بگوید عده‌ای معدود و بی‌شناسنامه و کاسب! صدایمان رساست، از میدان امام اصفهان تا مصلای تهران و میدان شهدای مشهد، حالا دولت باید صدای ما را بشنود.

قالیباف و رئیسی کنار هم برای مردم

قالیباف رفت تا ثابت کند آمدنش برای قدرت‌طلبی نبوده بلکه آمده بود برای احقاق حقوق مردم مظلوم و مستضعف بجنگد که تا آخرین لحظه هم جنگید و حرف دل مردم را زد و وقتی به اصلح‌تر از خودش رسید، به نفع او کنار کشید برای یک آری محکم به یادگار بهشتی.
حجت الاسلام امرالله اندرزیان

سند 2030؛ سند ذلت


نامه یک جوان بوشهری خطاب به رئیس جمهور/ کسی هست سوالات من را پاسخ دهد؟

جناب رئیس‌جمهور! وقتی شما آمدید من خوشحال شدم، گفتم کسی رئیس‌جمهور کشورم شده که سرد‌و‌گرم روزگار را چشیده و فردی دلسوز و انقلابی و یار امام و رهبری است ولی الان وقتی این سؤال‌ها را باخودم مرور می‌کنم، هیچ جوابی برایش ندارم! شما هم خوش‌اخلاق بودید و پیرو ولایت ولی الان من بد‌اخلاقی‌هایی را از طرف شما و وزرای‌تان می‌بینم که قابل تحمل نیست و با خود می‌گویم انسان‌ها چقدر تغییر می کنند!
خیانت در خور مرده شور گناوه؛

نه پلی در کار است و نه شرکت سازنده ی پل!

مسئولان شورا و شهرداری یادتان هست روزی که می خواستید از صندوق ته لنجی پول ساخت پل را بردارید، چقدر گفتیم، چقدر نوشتیم، چقدر التماس کردیم که از صندوق ته لنجی بر ندارید. چقدر گفتیم این پروژه باید از سوی استانداری تأمین مالی شود، اما گوشتان بدهکار نبود که نبود، همان روز ما می دانستیم که نه پول به صندوق بازخواهد گشت و نه پروژه ی پل یک ساله به اتمام خواهد رسید؛ حالا پاسخگوی این سوال مردم باشید که چرا نه پلی در کار است و نه شرکت سازنده ی پل؟!
در آزمون عبادی سیاسی انتخابات پیش رو؛

بجای تشنگان قدرت، مشتاقان خدمت را برگزینیم

اما مردم باید در نظر داشته باشند، همانگونه که مشارکت در انتخابات را وظیفه ی خود می‌دانند، انتخاب آگاهانه و به دور از تعصبات قومی قبیله ای را هم وظیفه ی خود بدانند و سعی کنند افراد متعهد و متخصص را برگزینند.
دو کلام حرف حساب با دولت؛

بازنشسته ها باید بازنشسته شوند

موندم ما که این همه دکتر و مهندس و همه نوع تحصیل کرده داریم، چرا وقت تحریم باید به جای تولید داخلی، بیشتر شاهد افزایش قیمت ها باشیم؟ که چی؟!
ابراهیم رضایی

از آقای روحانی پرسید با دولت قبل چه کردید؟

ثانیاً باید این سئوال را از خود آقای روحانی پرسید. با دولت قبل چه کردید؟ یادمان نرفته که دهم تیر 93 سه بار قسم خوردید که سال‌های 84 تا 92 تکرار می‌شود. آیا این انصاف بود؟ اینقدر فاجعه بود؟ در طول این سالها حتی یک بار هم از آن دولت تعریف کرده‌اید؟
حجت الاسلام امرالله اندرزیان

انتخابات، انتخاب و امتحان!


قصه تکراری این روزها؛

اعتدالیون همچنان از پاسخگویی به سؤالات مردم ناتوان هستند

آقای معاون اول بفرماید به‌عنوان رئیس مبارزه با مفاسد اقتصادی، چه اقداماتی برای برخورد با مفسدین اقتصادی ازجمله "عاملان فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیرعامل معزول بانک رفاه کارگران، آقایان سرخه، حسین فریدون (پشت پرده انتصاب مدیران نجومی بگیر و ...)، برادر خود و همچنین جناب دانیال زاده" انجام داده‌اند؟
برو به صفحه »