آرشیو موضوعی: تعداد اخبار : 0
مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه:

ملت ایران از ترور هراسی ندارد

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: مردم ایران از قدیم الایام شاهد این قبیل حادثه ها در کشورشان بوده اند و برایشان تازگی ندارد و همیشه با افتخار شهادت و جانفشانی در مقابل چنین حادثه هایی قد علم کرده اند و نگذاشته اند که آسیبی به کشور اسلامی مان برسد.
طلبه مدرسه علمیه الزهرا گناوه در گفتگو با منبری ها:

امروز بعضی از سیاسیون می خواهند ایران به سرنوشت آندلس دچار شود

طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: اکنون عده ای از داخل ایران اسلامی با دشمنان اسلام هم دست شده و در حال اجرای پروژه هایی برای تکرار آندلس در این سرزمین هستند که اگر هوشیار نباشیم و این زنگ های خطر را نشنویم، قطعا آندلس رخ خواهد داد.
مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه در گفتگو با منبری ها:

امضای سند 2030 یونسکو هم غیرعقلانی و هم غیرشرعی بوده است

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: این کار دولت و وزیری که سند 2030 یونسکو را امضا کرده، هم غیر عقلانی و هم غیر شرعی بوده و به کامل شدن پازل نفوذ غرب در ایران کمک کرده و متاسفانه دولت به مجری پروژه نفوذ غرب در ایران تبدیل شده است.
مدیر مؤسسه آموزش عالی معصومیه بوشهر در گفتگو با منبری ها:

یکی از اهداف بلند جامعه دینی، فقه حکومتی و تشکیل حکومت اسلامی است

مدیر مؤسسه آموزش عالی معصومیه بوشهر گفت: یکی از اهداف بلند جامعه ی دینی، فقه حکومتی و تشکیل حکومت اسلامی است که در عصر غیبت امام زمان «عج» با وجود ولایت فقیه و پشتوانه ی محکم مردمی محقق می شود.
امام جمعه بندر ریگ در گفتگو با منبری‌ها:

سند ذلت‌بار 2030، تخریب خانواده را دنبال می‌کند/ دولت پاسخگو باشد

امام جمعه بندر ریگ گفت: در سند ذلت‌بار 2030، هر نوع تربیت دینی الهی خلاف حقوق بشر است و عملا دست پدر و مادر را از تربیت فرزند کوتاه می کند و از طرفی آموزش جنسی تحت عنوان بهداشت برای کودکان را جز حقوق کودکی می داند که هنوز به بلوغ جنسی نرسیده است و همچنین در این سند بر برابری جنسیتی تاکید شده و متاسفانه تخریب خانواده را دنبال می کند.
مدیر مدرسه حوزه علمیه خواهران کنگان در گفتگو با منبری ها:

دولت، نظریه پردازی فرهنگی نکند/ خانواده و جوان، مهمترین بخش های فرهنگی

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا کنگان گفت: وظیفه دولت در بخش فرهنگ، اجرای قوانین فرهنگی است، نه نظریه پردازی و بسیاری از مشکلات فرهنگی جامعه ما به دلیل خلط همین وظیفه نظریه پردازی با وظیفه اجرایی آن بوده است؛ نظریه هایی که صحیح نبوده و بدون مطالعه و تحقیق به اجرا درآمده و باعث شکست شده و جامعه را با خسارات شدید جبران ناپذیر مواجه کرده است.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در گفتگو با منبری ها:

امضای سند 2030 یونسکو، همان پروژه نفوذ از مبادی رسمی است

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: نتیجه طرحی مانند سند 2030 یونسکو که بدون هماهنگی با مجلس شورای اسلامی و شورای انقلاب فرهنگی به تصویب می رسد و بنا است برای آینده این کشور تصمیم گیری و تصمیم سازی کند، چیزی جز پروژه نفوذ، آن هم از مبادی رسمی نیست.
استاد حوزه علمیه خواهران حضرت رقیه برازجان:

اساس کار حوزه های علمیه بر فرهنگ‌سازی است

استاد حوزه علمیه خواهران حضرت رقیه برازجان بیان داشت: اساس کار حوزه های علمیه بر فرهنگ‌سازی و اشاعه فرهنگ سیره و روش ناب محمدی(ص) است و حذف حوزه های علمیه و کمرنگ شدن حضور طلاب در محیط فرهنگی به معنای نابودی بسیاری از شعائر اسلام و فرهنگ اسلامی خواهد بود.
در دومین قسمت میزگرد هنر انقلابی مطرح شد؛

ضعف مدیریت هنر در کشور/ فضای فرهنگی-هنری تبدیل به تصفیه‌حساب‌های سیاسی شده است

مسئول انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر گفت: باید به سمتی برویم و افرادی را تربیت کنیم که مدیریت هنری داشته باشند. این مدیریت هنری همراه با سالم بودنشان می‌تواند مؤثر باشد. مدیریت هنر در کشور خیلی ضعف دارد و در این زمینه باید خیلی تلاش کنیم.
مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه در گفتگو با منبری‌ها:

برخی خواص در امتحان ولایتمداری، مردود شدند

مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه گفت: متأسفانه برخی خواص در امتحان ولایتمداری، مردود شدند و دارای کارنامه‌ای سیاه در پیشگاه ملت ایران هستند که متأسفانه در صحنه انتخابات نیز مستقیم یا غیرمستقیم، به دنبال آسیب زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند.
کارشناس تعلیم و تربیت اسلامی در گفتگو با منبری ها مطرح کرد؛

حیای زن مسلمان ایرانی، الگویی برای تمام زنان جهان/ ماجرای تکنولوژی در ایران، غم انگیز است

کارشناس تعلیم و تربیت اسلامی گفت: حیای زن مسلمان ایرانی و خانواده داری او یک الگو برای تمام زنان جهان است و علاوه بر این، هویت خاصی برای خودش ساخته که هنگام حضور در اجتماع، می گوید با انسانیتم به من نگاه کنید نه با جنسیتم و اینجا است که به راحتی می تواند در اجتماع فعالیت کند و علاوه بر تمام این ها، به خانواده و فرزندانش هم رسیدگی کند.

عکس/ حجاب همسر نخست وزیر روسیه

پوتین، مدودف و همسرش در مراسم عید پاک
در میزگرد هنر انقلاب اسلامی مطرح شد؛

ما را طرد می‌کنند و نام ما را می‌گذارند طیف تندرو دینی/ دوستی صمیمانه رهبر انقلاب و اخوان ثالث باوجود دیدگاه‌های مخالف

مسئول انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر گفت: 20 سال گذشت و هیچ کاری نکردند! ما چگونه باید از دین و انقلاب و هنر و فرهنگمان دفاع کنیم وقتی این‌ها را دارند طرد می‌کنند و اسمش را هم می‌گذارند طیف تندرو دینی! آخر اینکه جور درنمی‌آید! هنرمند کجا تندرو است؟
رئیس سابق دانشگاه پردیس بنت الهدی صدر بوشهر در گفتگو با "منبری ها":

برخی درصددند هویت زن مسلمان را به اسم آزادی و پیشرفت زنان وارونه جلوه دهند

رئیس سابق دانشگاه پردیس بنت الهدی صدر بوشهر گفت: برخی درصدد هستند هویت زن مسلمان را به اسم آزادی و پیشرفت زنان وارونه جلوه دهند.
برو به صفحه »