دومین یادواره شهدای روحانی استان بوشهر برگزاری می شود
یادوراه شهدای روحانی استان بوشهر با حضور خانواده معزز شهدای روحانی، جانبازان و رزمندگان روحانی پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۷ برگزار می شود.
كدخبر: id-49708
تاريخ: 2018-01-16 15:47:00

به گزارش منبری ها،، ستاد برگزاری یادواره شهدا روحانی استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و  اعضاء تشکیل شد.
آیت الله  غلامعلی صفایی بوشهری در جلسه با بیان اینکه شهدا نیازی به تقدیر و تکریم ندارند گفت: این ما هستیم که با تکریم و یادواره شهدا اعلام می کنیم راه ما، راه شهدا است و در پرتو تجلیل از شهدا، به خود ما و جامعه تعلیم داده شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: گرامی داشت شهدا بیش از آنکه تجلیل شود باید تعلم داده شود و مجلس یادوراه شهدا، مجلس آموزش آموزه های شهدا است و اثر بسیار مثبتی در جامعه خواهد گذاشت.
وی با تأکید بر اینکه مهم تاثیر اجتماعی این مراسم است خاطرنشان کرد: ما از زمان شهید رئیسعلی دلواری، شهدا روحانی داریم و از همان زمان آثار این شهدا جمع آوری و معرفی شوند.
حجت الاسلام حمیدرضا جعفری زاده دبیر ستاد یادوراه شهدای روحانی استان بوشهر در بخش دیگری از این جلسه بیان داشت: یادوراه شهدای روحانی استان بوشهر با حضور خانواده معزز شهدای روحانی، جانبازان و رزمندگان روحانی پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۷ برگزار می شود.
مسؤول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر افزود: آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران مهمان ویژه و سخنران این یادواره است.