کد خبر : 47653 تاریخ ثبت : 1396/2/8 08:29:55
یعقوب ربیعی

سه ضلعی فتنه انحراف اعتدال را جدی بگیرید

به گزارش "منبری ها" بعد از منع احمدی نژاد توسط رهبری ، او نامه ای نوشته و گفت که دیگر به عرصه ی انتخابات نخواهد آمد. اما او به یکباره و برخلاف نامه و بیانش ثبت نام کرد . چرا؟

در آن لحظه حلقه‌ی انحرافی به این نتیجه رسید که ، اجماع انقلابیون جدی است و ممکن است کاندیدای این طیف کمر دولت را به زمین برساند و عمر سیاسی حلقه ی انحرافی در عرصه ی قدرت تمام شود ؛ لذا احمدی نژاد را مجددا وارد بازی کاندیداتوری نمود.

درست است این دفعه حلقه ی انحرافی ساکت است اما به صورت مرموزی دارد آبش را به آسیاب اعتدالیون می ریزد. القای رسانه ای اخراج احمدی نژاد از حرم رضوی به ریاست رئیسی ،  حضور مشکوک مرتضوی در سخنرانی رئیسی برای بدنام کردن ایشان و .... نشان از برنامه ی حلقه ی انحرافی برای زمین زدن انقلابیون دارد.

در این میان  ، رسانه های اعتدالیون ، فتنه و ضدانقلاب سریعا خبرهای حلقه ی انحرافی مانند حضور مرتضوی در یزد را کار کرده و با آب و تاب منتشر می کنند. چرا که با وجود اختلاف ها ، هدفشان در ۲۹ اردیبهشت یکی است ؛ به زمین زدن انقلابیون

صحبت با یاران انقلابی است، بازی بسیار پیچیده و تو در تویی طراحی شده است و همکاری انحراف اعتدال فتنه امری جدی است. همه ی برنامه های این سه طیف از یک اتاق فکر مشترک و با مدیریت یکی از نهادهای دولتی طراحی و نهایتا عملی می شود ؛ لطفا جدی بگیرید  

یعقوب ربیعی

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه