کد خبر : 47965 تاریخ ثبت : 1396/2/16 15:48:21
قصه تکراری این روزها؛

اعتدالیون همچنان از پاسخگویی به سؤالات مردم ناتوان هستند

آقای معاون اول بفرماید به‌عنوان رئیس مبارزه با مفاسد اقتصادی، چه اقداماتی برای برخورد با مفسدین اقتصادی ازجمله "عاملان فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیرعامل معزول بانک رفاه کارگران، آقایان سرخه، حسین فریدون (پشت پرده انتصاب مدیران نجومی بگیر و ...)، برادر خود و همچنین جناب دانیال زاده" انجام داده‌اند؟

به گزارش "منبری ها" کاندیدای پوششی آقای روحانی در هر قسمت از مناظرات، بجای پاسخگویی به عملکرد چهارساله خود، معارفه خویش را در اولویت قرار داده بود!

جناب جهانگیری در مناظره اول و دوم سعی در القای "اصلاح‌طلبی" خود داشت و در حالی اصلاحات را محروم از حق‌وحقوق خود دانست، که خویش را "فرماندار، نماینده مجلس، استاندار، وزیر و معاون اول" معرفی نمود!

اگر اصلاح‌طلبان از حقوق خود محروم هستند، جناب جهانگیری چگونه از ابتدای انقلاب تاکنون مسئولیت‌های اجرایی کلان داشته‌اند!

آقایان روحانی، هاشمی طبا و جهانگیری (نامزد پوششی) دائماً در حال تخریب دولت سابق بوده و هیچ حرفی از عملکرد چهارساله خود نزده و یا اگر زده‌اند، قابل‌قبول و قانع‌کننده نبوده و بعضاً تحریف‌شده بود!

آقای جهانگیری همچنین نقد دولت را دال بر مظلومیت وزرا و کابینه دانسته و در پاسخ به کشف کالای وارداتی از خانه وزیر آموزش‌وپرورش، افاضه کرد دختر جناب وزیر فوق‌لیسانس داشته و چون بیکار بوده است، شغل شریف "واردات و تجارت" را برگزیده است!

ابتدا جناب جهانگیری بفرماید لباس سیسمونی نوزاد، با برند ایتالیایی مورداستفاده کدام قشر جامعه است؟

ثانیاً: واردات اجناسی که تولید آن در داخل کشور امکان‌پذیر و ازلحاظ کیفیت با کالای خارجی برابری می‌کند، چه تناسبی با اقتصاد مقاومتی دارد؟!

ثالثاً: آیا شغل شریف تجارت و واردات، مختص دولتمردان هست یا بقیه اقشار جامعه نیز حق انتخاب این مشاغل را دارند؟!

رابعاً:مگر سرمایه دولتمردان چقدر است که جناب جهانگیری با حالتی حق‌به‌جانب می‌گوید قیمت کالاهای مکشوفه فقط200میلیون تومان بوده؟!

خامساً:جناب جهانگیری که ریزترین اتفاقات و تخلفات دولت قبل را کاملاً اشراف دارد، چگونه مدعی می‌شود که تا چهارشنبه نمی‌دانسته اجناس واردشده متعلق به کدام‌یک از وزرا یا آقازاده‌ها بوده است؟!

آیا غیرازاین است که رئیس‌جمهور، معاون اول، معاون اجرایی و بقیه اعضای کابینه، دولت را رها و مشغول فعالیت انتخاباتی هستند؟!

سادساً: آقای معاون اول بفرماید به‌عنوان رئیس مبارزه با مفاسد اقتصادی، چه اقداماتی برای برخورد با مفسدین اقتصادی ازجمله "عاملان فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیرعامل معزول بانک رفاه کارگران، آقایان سرخه، حسین فریدون (پشت پرده انتصاب مدیران نجومی بگیر و ...)، برادر خود و همچنین جناب دانیال زاده" انجام داده‌اند؟؟

اما متأسفانه واقعیت امر این است که چون آقایان روحانی و جهانگیری، هیچ پاسخی جز لبخند و تمسخر و حاشیه رفتن برای این قبیل سؤالات ندارند، صرفاً خود را نماینده اصلاحات می‌دانند یا از روی کاغذ، انشاهایی از پیش نوشته‌شده می‌خوانند و بجای پذیرش مسئولیت کم‌کاری‌های خود، ناکارآمدی را به گردن این‌وآن می‌اندازند.

آیا "اصلاح‌طلب"بودن، پاسخ دولت به مردم در چهار سال سکان‌داری مدیریت اجرایی کشور است؟!

میر مالک ربانی نژاد

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه