کد خبر : 48283 تاریخ ثبت : 1396/2/24 17:54:04
مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه در گفتگو با منبری ها:

امضای سند 2030 یونسکو هم غیرعقلانی و هم غیرشرعی بوده است

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: این کار دولت و وزیری که سند 2030 یونسکو را امضا کرده، هم غیر عقلانی و هم غیر شرعی بوده و به کامل شدن پازل نفوذ غرب در ایران کمک کرده و متاسفانه دولت به مجری پروژه نفوذ غرب در ایران تبدیل شده است.

سیده زهرا موسوی نسب مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) گناوه در گفتگو با "منبری ها" در خصوص سند 2030 امضا شده توسط دولت، گفت:  این سند، سندی است که استکبار جهانی و غرب آن را به سازمان ملل تحمیل کرده اند و حتی در این سند حقوق انسانی  و نیز تفاوت‌های زن و مرد نادیده گرفته شده است.

وی با بیان اینکه سند 2030، افکار سکولاریزم را دنبال می کند که چیزی جز انحطاط و نابودی جامعه ی بشریت نیست، اضافه کرد: باید تفاوت های فرهنگی کشورها در نظر گرفته شود، چنین سندی قابل ارائه به هر کشوری نیست چرا که فرهنگ هر کشور با کشور دیگر تفاوت دارد.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه تصریح کرد: این کار دولت و وزیری که سند 2030 یونسکو را امضا کرده، هم غیر عقلانی و هم غیر شرعی است، گرچه توجیهاتی برای کار خود دارند ولی این توجیهات قابل قبول نیست؛ زیرا اگر سندی با این اهمیت که با فرهنگ اسلامی و حتی ملی کشور ما مغایرت داشته، باید قبل از پذیرش در دولت به تصویب مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی می رسید.

موسوی نسب عنوان کرد: به نظر می رسد دولت ما در راستای اهداف غرب حرکت می کند حتی اگر خیلی خوشبینانه در نظر بگیریم و بگوییم که عمدی در کار نبوده ولی به کامل شدن پازل نفوذ غرب در ایران کمک کرده و متاسفانه دولت به مجری پروژه نفوذ غرب در ایران تبدیل شده است.

وی در ادامه مطرح کرد: دست‌هایی پشت پرده وجود دارد همچنان که رهبر عزیز ما فرموده اند حالا که غرب در زمینه ی نظامی و تحریم های اقتصادی کم آورده، این بار پروژه ی نفوذ را کلید زده و دولت ما خواسته و یا ناخواسته درجهت اهداف آنان حرکت می کند.

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه