کد خبر : 48639 تاریخ ثبت : 1396/3/4 09:58:40
طلبه مدرسه علمیه الزهرا گناوه در گفتگو با منبری ها:

امروز بعضی از سیاسیون می خواهند ایران به سرنوشت آندلس دچار شود

طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: اکنون عده ای از داخل ایران اسلامی با دشمنان اسلام هم دست شده و در حال اجرای پروژه هایی برای تکرار آندلس در این سرزمین هستند که اگر هوشیار نباشیم و این زنگ های خطر را نشنویم، قطعا آندلس رخ خواهد داد.

سیده رقیه موسوی طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه در گفتگو با "منبری ها" در خصوص سیاست های فرهنگی امروز گفت: دشمنان اسلام چون در جنگ تن به تن هشت سال دفاع مقدس نتوانستند جمهوری اسلامی ایران را شکست بدهند و اسلام را نابود سازند دست به ترفند جدیدی زدند و می خواهند داستان غم انگیز آندلس را این بار، در ایران اسلامی رقم بزنند.

وی یادآور شد: بعد از شکست های پی درپی مسیحیان برای غلبه بر اندلس، آن ها به یک حیله فرهنگی متوسل شدند و دختران بی پوشش اروپایی را روانه آن سرزمین کردند و این دختران، جوانان مسلمان را فاسد کرده و کم کم آن ها را گرفتار فحشا نمودند و این معصیت چنان سریع رواج یافت که دامن سردمداران را هم آلوده ساخت و آنگاه که درخت از داخل تهی شد یک حمله نظامی مسلمین را از پای در آورد.

طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه تصریح کرد: اکنون عده ای از داخل ایران اسلامی با دشمنان اسلام هم دست شده و در حال اجرای پروژه هایی برای تکرار آندلس در این سرزمین هستند که اگر هوشیار نباشیم و این زنگ های خطر را نشنویم، قطعا اندلس رخ خواهد داد.

موسوی در ادامه مطرح کرد: اگر بررسی ای انجام دهیم متوجه خواهیم شدیم که برگزاری کنسرت در ایران اسلامی در طی این یک سال گذشته بی سابقه بوده است و از سیاست هایی بوده که دولت برخلاف توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه فرهنگی پیش گرفته است، سیاستی که به فرهنگ کشور حمله ور شده است.

وی اضافه کرد: ولی دشمنان اسلام تنها به برگزاری کنسرت بسنده نکرده اند و تا جایی پیش رفته اند که می خواهند سند ننگین و پلشت 2030 را در ایران اسلامی پیاده کنند و از طرفی جهاد و ایثار و شهادت را از فرهنگ ما حذف کنند.

طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) عنوان کرد: دشمنان اسلام به خوبی آگاهند که تا زمانی که در مدارس ما درس شهید فهمیده ها، رئیس علی دلواری ها و ... به فرزندان این مرز و بوم داده شود نمی تواند با این کشور مقابله کند، به همین دلیل می خواهد همجنسبازی و روابط غیر مشروع به کودکان یاد داده و به جای تعلیم فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت، فرهنگ بی بند و باری را رواج دهد.

موسوی در ادامه اظهار کرد: در واقع آن ها می خواهند آحاد این جامعه را در گیر بی بند و باری کنند که از ارزش های اصیل اسلامی و فرهنگ ناب محمدی و ایثار و جهاد و شهادت به دور بمانند و چنان در فساد و فحشا غرق شوند که راحت بر مسلمان مسلط بشوند و این کشور و مردم را تحت سیطره خود در بیاورند.

وی تصریح کرد: انتخابات اخیر نشان داد که نیم بیشتری از این مردم چنین سیاست های غربگرایانه را پسندیده اند و به آن رای دادند و این زنگ خطری ست که باید خفتگان را به هر طریق ممکن بیدار کرد تا به فاجعه آندلس دچار نشویم.

طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه تاکید کرد: اکنون وظیفه ما سنگین تر از گذشته بوده و باید کمر همت ها را محکم تر بست و خلاف خواسته دشمن عمل کنیم و همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند باید تمام تلاش خود را در جهت ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت به کار بندیم.

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه