کد خبر : 48642 تاریخ ثبت : 1396/3/4 10:42:58
حالا که قطار انتخابات 96 به ایستگاه آخر رسید؛

وعده ها پیش روی دولت منتخب و ملت در انتظار تحقق وعده ها

دولت منتخب که با شعار و وعده های فراوانی در مناظرات حاضر شد و وعده ی تحقق سالانه حدود یک میلیون شغل را داده است، اکنون و در این شرایط حساس و ویژه کار سختی پیش رو دارد،از طرفی دولت دیگر نمی تواند در ماه های آینده و پس از آن دولت دهم را مقصر مشکلات بداند و از طرفی دیگر تمامی امکانات کشور در این چهار سال و چهار سال آینده در اختیار دولت بوده و خواهد بود.

به گزارش "منبری ها" انتخابات 29 اردیبهشت امسال برگ زرین دیگری از دلداگی و حضور باشکوه ملت ایران را در صحنه ی سیاسی کشور رقم زد، حضور بیش از 70 درصدی واجدین شرایط درانتخابات امسال نشان داد ملت عزیز ایران دلبسته ی نظام اسلامی بوده و هستند و با حضورشان به دشمنان فهماندند اجازه ی کوچکترین دخالتی را در هیچ عرصه ای به بیگانگان و بدخواهان نمی دهند.

حال فارغ از حواشی و مسائلی که در انتخابات امسال ایجاد شد، باعث بسی خوشحالیست که بگوییم بزرگترین پیروز این انتخابات مردم عزیز و قهرمان هستند که در روزی تاریخی سرنوشت چهار ساله اجرایی کشور را با آزادی و اختیار کامل رقم زدند.

در طرف دیگر بیان این نکته حائز اهمیت فراوانی است که دولت منتخب که با شعار و وعده های فراوانی در مناظرات حاضر شد و وعده ی تحقق سالانه حدود یک میلیون شغل را داده است، اکنون و در این شرایط حساس و ویژه کار سختی پیش رو دارد،از طرفی دولت دیگر نمی تواند در ماه های آینده و پس از آن دولت دهم را مقصر مشکلات بداند و از طرفی دیگر تمامی امکانات کشور در این چهار سال و چهار سال آینده در اختیار دولت بوده و خواهد بود.

امروز شرایط اقتصادی کشور در برهه بسیار سختی قرار دارد؛ مسائل و مشکلات سیستم بانکی بسیار پیچیده است، بنگاه های تولیدی بسیاری ورشکست و افراد زیادی به قشر بیکاران افزوده شده است، رکود و تورم ایجاد شده در کشور افزایش یافته، در حوزه ی اجتماعی سن ازدواج جوانان به دلیل اکثرا مسائل معیشتی متاسفانه بالا رفته و دهها مشکل و معضل دیگر، که البته ملت از دولت منتخب انتظار تحقق وعده ها و قول هایش را در حل این مشکلات دارند.

در حوزه مسائل خارجی درست 24 ساعت پس از پیروزی دولت منتخب در انتخابات، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ضمن دیدار با مسئولین عربستانی که حامیان مالی و تسلیحاتی تروریست ها در منطقه هستند قرار داد خرید 110 میلیارد دلاری جنگ افزار های مدرن را امضا کردند و در این دیدار ایران را حامی تروریسم جهانی، و از دولت منتخب خواسته اند فعالیت های موشکی کشور را متوقف کند!!!

شرایط بسیار پیچیده ای شکل گرفته و دولتمردان بدانند که دیپلماسی لبخند و اعتدال 3 سال قبل نتیجه عکس داده و کاربردی نخواهد داشت.

امیدواریم در سایه رهنمود های مقام معظم رهبری و صد البته لبیک دولتمردان به این رهنمون ها و تغییر سیاست کاری مسئولین اجرایی کشور، مشکلات و معضلاتی که گریبانگیر جامعه شده کمتر شود و برای کشور روزهای بهتری پیش رو باشد، چرا که دیگر شعار و وعده های توخالی و عدم تحقق آنها جوانان را خسته و نا امید کرده...

مهدی ابراهیم نژاد

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه