کد خبر : 48923 تاریخ ثبت : 1396/3/28 23:59:06
غلامرضا سليمى مفرد

روز قدس همه می آیند

به گزارش "منبری ها"حمد و سپاس بی‌کران خداوند سبحان را که به ما توفیق داد تا با درک ماه مبارک رمضان همزمان باخردادماه سال 13۹۶ و لیالی نورانی قدر، به یمن میراث گرانقدر و تاریخ ساز حضرت امام خمینی (ره)، با حضور شکوهمند و حماسی در "راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس"، بار دیگر "وحدت و اراده راهبردی" و خدشه‌ناپذیر ملت دشمن‌شناس و استکبارستیز "ایران اسلامی" در حمایت از "آرمان آزادی قدس شریف" و ملت مظلوم فلسطین و پشتیبانی از جبهه‌ی مقاومت اسلامی منطقه را در معرض دید جهانیان قرار دهیم.
ابتکار حضرت امام ، نهضتی مردمی و ضد صهیونستی، جهت دار و تأثیرگذار در جمعه آخر ماه مبارک رمضان درتمام جهان به ویژه در فلسطین است.   امام خمینی با آگاهی، درایت و بینش خاصی که نسبت به مسائل داشتند و با دقت و توجه در تمام امور، بارها و بارها اسرائیل را محکوم کرده، به دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پرداختند. ایشان در روز 16 مرداد سال 1358 مصادف با سیزدهم رمضان 1399 همزمان با شروع دور تازه ای از جنایات بی رحمانه رژیم اشغالگر صهیونیستی در لبنان طی پیامی، روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس تعیین کردند و عموم مسلمانان جهان را به همبستگی اسلامی در این روز بزرگ فراخواندند.
در ایران نیز همه ساله احزاب، گروه‌های سیاسی، شهرداری‌ها، ستادهای نظامی ارتش، سپاه، یگان های ویژه، کمیته انقلاب اسلامی، وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، اتحادیه‌های دانشجویی، اتحادیه‌های صنفی، کارخانه‌ها، حوزه‌های علمیه، اقلیت‌های مذهبی و… حضور خودرا در راهپیمایی روز قدس اعلام می کنند.
انشاءالله و به یاری خدای متعال  جوانان حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر امسال هم همچون سالهای گذشته همگام با ملت شریف ایران بار دیگر پرچم مبارزه بارژیم صهیونیستی را درراهپیمایی روزقدس به اهتزاز در می آورند.

و من الله توفیق غلامرضا سليمى مفرد

عضو کانون جوانان شهدای حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
انقلابی | 29 خرداد 1396 15:36:48 | ارسال پاسخ
0
1
بسیار عالی