کد خبر : 49557 تاریخ ثبت : 1396/4/22 12:33:50

توسعه آموزش های مهارتی نمود عینی اقتصاد مقاومتی است

رئیس اداره آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر گفت: یکی از نمودهای عینی اقتصاد مقاومتی در عرصه عمل و اشتغال زایی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و توسعه مهارت هاست.

به گزارش "منبری ها"به نقل از ایرنا، جلیل زارع روز پنجشنبه در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناوه گفت: ارایه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی یک جامعه در دستور کار این مراکز قرار دارد.
وی اظهارکرد: ارتقای کیفی آموزش‌های فنی و حرفه ای مطابق با نیاز صنعت پیش‌ می‌رود که این یک امتیاز بسیار بزرگ در این زمینه محسوب می‌شود.
رئیس اداره آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر گفت: ارایه آموزش‌های مهارتی در ‌گناوه نیازمند همکاری همه جانبه مسئولان اجرایی این شهرستان است.
وی افزود: آموزش های مهارتی در استان بوشهر به جایگاهی رسیده که می تواند آن را به خارج از مرزهای استان گسترش و ارایه دهد.
زارع، به طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی و کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی اشاره کرد و گفت: تکمیل و تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای، جبران کمبود های اعتباری و راه اندازی کارگاه های جدید در مرکز گناوه با حمایت مسئولان ضرورت دارد.
وی بیان کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت مسئولان مربوطه بتوانیم فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را در بین مهارت‌آموزان ارتقا دهیم و با ارایه آموزش‌های نوین و کاربردی به کارآموزان در راستای ایجاد اشتغال جوانان استان گام‌های اساسی برداریم.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای دو مرکز فنی و حرفه ای برادران و خواهران است.

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه