کد خبر : 49579 تاریخ ثبت : 1396/4/28 17:47:03
سردار مارانی در همایش فرماندهان نزسا مطرح کرد:

خدمات‌رسانی سپاه به بیش از ۱ میلیون نفر در جنوب شرق کشور

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: از سال ۸۸ تاکنون تعداد ۱ میلیون و ۸۶۰ هزار نفر خدمات درمانی ارئه کرده ایم و توانسته‌ایم ضربات مهلکی به تروریست‌ها وارد کنیم.

به گزارش "منبری ها"به نقل از تسنیم،‌ سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه که در مشهد  برگزار شد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای برقراری امنیت پایدار در مرزها بویژه درجنوب شرق کشور، اظهار داشت: شهید شوشتری در حوزه امنیت در منطقه جنوب شرق کارهای مهمی را شروع کرد و به یاری خدا تا به امروز این مسیر تداوم داشته و اقدامات مهمی به انجام رسیده است.

وی ادامه داد: گروهک‌های تروریستی با حمایت‌های سرویس‌های غربی و برخی سرویس‌های حاضر در منطقه تلاش می‌کنند در مناطق مرزی اقدامات ضد امنیتی و عملیات‌های آفندی را بر روی مرز انجام دهند،  اما به لطف خدا و همت رزمندگان قرارگاه قدس اعم از سپاه، بسیج و مرزبانی و دیگر نیروهای امنیتی با هوشیاری کامل جلوی هرگونه تحرکات تروریست ها را گرفته‌ایم و ضربه‌های مهلکی را به آنها وارد کرده‌ایم.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: نیروی زمینی سپاه علاوه بر حضور موثر در مرزها و منطقه جنوب شرق ضمن کنترل و پیشگیری از اقدامات تروریستی، در زمینه‌های مردم داری، مردمیاری و اقتصاد مقاومتی فعالیت‌های قابل ملاحظه‌ای را انجام داده است.

سردار مارانی با اشاره به اقدامات قرارگاه قدس در بحث محرومیت زدایی منطقه جنوب شرق کشور، گفت: در منطقه جنوب شرق 1960 مسکن که 880 واحد با مشارکت کمیته امداد و مابقی که 1080 واحد مسکونی بوده توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  ساخته شده  است.

وی یاد آور شد: در زمینه بهداشت و درمان تعداد  44 بیمارستان صحرایی از سال 88 تاکنون برپا شده که  به تعداد  1 میلیون و 860 هزار نفر خدمات درمانی از خدمات اولیه تا عمل جراحی به  مردم این منطقه به صورت رایگان ارائه شده است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، تصریح کرد: حسب دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه خدمات مردم یاری، مردم داری و بهداشت و درمان و حمایت‌های فرهنگی در منطقه استمرار خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه