کد خبر : 49604 تاریخ ثبت : 1396/4/28 19:16:17

یورش لباس‌شخصی‌ها و نظامیان نقابدار آل‌خلیفه به «الدراز»

نیروهای امنیتی نقابدار وابسته به آل خلیفه مجددا به منازلی در همسایگی منزل آیت الله عیسی قاسم در منطقه الدراز هجوم بردند.

به گزارش "منبری ها"به نقل از صوت المنامه، نیروهای امنیتی نقابدار وابسته به آل خلیفه مجددا به منازلی در همسایگی منزل آیت الله عیسی قاسم در منطقه الدراز هجوم بردند.

بر اساس این گزارش،  در حالیکه دو ماه از اقامت اجباری آیت الله عیسی قاسم درپی یورش نظامیان آل خلیفه به منزل ایشان در منطقه الدراز می گذرد، تا به امروز منازل اهالی این منطقه روزانه مورد حمله پلیس، نیروهای امنیتی نقابدار و  لباس شخصی ها قرار میگیرند و جوانان منطقه به وضع خشونت باری بازداشت می شوند. 

تا کنون سرنوشت عده زیادی از حدود ۳۰۰ جوانی که در دفاع از منزل آیت الله عیسی قاسم در یورش به این منطقه بازداشت شده اند مشخص نیست و انتظار می رود که این افراد در اقدامی انتقام جویانه در مراکز تحقیق و بازجویی بحرین تحت شدیدترین​ شکنجه ها باشند.

نیروهای امنیتی بحرین در حمله به منازل مسکونی الدراز تنها به بازداشت مردان و جوانان بسنده نکرده و تاکنون حداقل ۳ زن جوان در منازل خود در این منطقه بازداشت شده و در مراکز بازجویی بدنام بحرین در بدترین شرایط بسر می برند.

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه