کد خبر : 49656 تاریخ ثبت : 1396/5/25 00:23:53
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

خط اول جبهه رسانه مقاومتی بسیج رسانه است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: خط اول جبهه رسانه مقاومتی بسیج رسانه است و رسانه انقلابی نقش اساسی در این بخش دارند .

به گزارش "منبری ها"آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح امروز در نشست با خبرنگاران عضو سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: جایگاه رسانه در نظام کلان جهان بسیار مهم است و اگر رسانه در جغرافیای حیات جهان حذف شود تمام موجودات بی ارتباط و به دور از ارتباطات لازم و بالطبع پیکره نظام خلقت دچار گسست می شوند.

وی افزود: ایران کشوری پیشرفته در عرصه رسانه است که استان بوشهر از اولین و پشرفته‌ترین از حیث سخت افزاری و نرم افزاری در عرصه رسانه است که در تالیف و تدوین و تحلیل دارای پیشینیه مناسبی است.

 نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: بخش عظیمی از تاریخ رسانه کشورمان با ورود اولین چاپخانه و چاپ مطبوعات جزء اولین استان هایی است که با وجود شخصیت‌های مهم رسانه‌ای نقش ماندگاری در تاریخ مطبوعات ایران داشته است. 

وی ادامه داد: به موازات رشد رسانه ها در استان بوشهر، شاهد افزایش میزانعلاقمندی مردم به مطالعه روزنامه در استان بوشهر طی قریب به یک صد سال گذشته بوده‌ایم و هم اکنون نیز این علاقمندی کاملا محرز و مشخص است.

 صفایی‌بوشهری یادآور شد: از زمانی که رسانه متولد شده برای ارتباط با موضوعات روز جامعه طراحی مناسبی بر اساس ذائقه جامعه انجام شده تا بتواند جامعه هدف را مدیریت کند.

وی ادامه داد: با توسعه زیرساخت‌ها، توانمندی‌های رسانه در عرصه دیجیتال و فضای مجازی وارد یک فضای جدیدتری شد تا بتواند به نحو مطلوب‌تری ذهن انسان و فکر و اندیشه را مهندسی کند 

امام جمعه بوشهر بیان کرد: خداوند با رسانه کتاب، انسان را به سمت معرفی مهندسی رفتاری و اخلاقی هدایت کرد لذا تمام کتب آسمانی به یک نوع رسانه هستند که توسط پیامبران مدیریت تا جامعه را از ظلمات به اوج نور برسانند.

وی عنوان کرد: جهان استکبار با توجه به اهمیت رسانه یک جبهه استکباری رسانه از اوائل قرن نوزدهم ایجاد کرد که خود را موظف کرد که جریان‌سازی افکار عمومی جهان را به شکل عمومی و کشورهای خاص را به شکل تخصصی در ریلی قرار دهد که در ایستگاه‌های آنها پذیرش داشته باشد

صفایی‌بوشهری عنوان کرد: تفکرات سکولار، سوسیالیسیتی و لیبرال که با اندیشه‌های در راستای افکار پلید دولتمردان آنهاطراحی شده صرفا برای تسلط بر جوامع و چپاول ثروت کشورهای چهان است.

وی ادامه داد: برای نجات جامعه جهانی باید جبهه رسانه مقاومتی تولید کنیم که در این راستا افشای ماهیت رسانه ای غرب بر علیه کشورهای آزاده جهان در دستور این جبهه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: برخی از کشورهای منطقه خلیج فارس ادعای مبارزه با تروریست می‌کنند و با بزرگنمایی این خبر به دنبال اقناع مردم هستند در حالی که این بزرگترین دروغ است و آنها در عمل نشان داده اند که طرفدار تروریست هستند.

وی بیان کرد: شواهد تاریخی هم نشان می‌دهند که آنها در نشست های خصوصی چگونه دستشان در دست امریکایی ها برای سرکوب اسلام تحت لوای تروریست قرار دارد که جبهه رسانه مقاومتی با فعال شدن باید ماهیت پلید آنها را برای جهان مشخص کند.

صفایی‌بوشهری یادآور شد: خط اول جبهه رسانه مقاومتی بسیج رسانه است و رسانه انقلابی نقش اساسی در این بخش دارند که البته جمهوری اسلامی ایران پرچمدار ازادی رسانه از اسارت جهان غرب است که با تشکیل جبهه رسانه می‌تواند در راستای ازادی جهان تلاش کند.

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه