کد خبر : 49658 تاریخ ثبت : 1396/5/25 13:01:24
به همت حوزه علمیه خواهران علمیه الزهرا(س)؛

مراسم بزرگداشت شهید حججی در گناوه برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی شهید مدافع حرم در مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه برگزار شد.

به گزارش "منبری ها"مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی شهید مدافع حرم در مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه برگزار شد.

زینب خواجه مبلغ و مداح مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه ضمن تسلیت شهادت این شهید گفت: از بدو اسلام تاکنون شیعه همواره دشمنان زیادی داشته است و دلیل آن که دشمنان شیعه تا این اندازه سخیف هستند، همه به مسئله حب و بغص نسبت به ولایت یعنی همان تولی و تبری بر می گردد.

وی در ادامه با اشاره به روایتی از پیامبر(ص ) باارزش ترین چیز را محبت نسبت به ولایت دانست و ابراز کرد: کسانی که در راه ولایت قدم بر می دارند و حب علی و اولاد علی را در دل می پرورانند وقتی خونشان ریخته می شود، مورد توجه ویژه و خاصی از جانب خداوند و اهل بیت(ع ) می شوند.

خواجه بیان کرد: گروه داعش در منطقه دست به انواع  جنایت ها می زند و هیچ ستمی نسبت به شیعیان فروگذار نمی کند و اکنون اگر ما در کشور خود در امنیت و آرامش زندگی می کنیم، مرهون خون شهدا هستیم.

مبلغ مدرسه علمیه الزهرا(س )گناوه با انتقاد از کسانی که شهدای مدافع حرم را زیر سوال می برند، عنوان کرد: بسیاری شهدای مدافع حرم را زیر سوال می برند و تبلیغات سو انجام می دهند، اگر خون شهدا و شجاعت و دلاوری های ان ها نبود ما این امنیت کنونی را نداشتیم و به فرموده رهبر اگر مدافعان حرم نبودند در کوچه و خیابان های کرمانشاه مردم باید می جنگیدند.

 

 

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه