کد خبر : 49673 تاریخ ثبت : 1396/5/31 14:47:31

کاهش ساعت کار ادارات استان تمدید شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: در راستای مدیریت مصرف برق در تابستان، کاهش ساعات کار فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تا ۲۰ شهریور تمدید شد.

به گزارش "منبری ها"به نقل از تسنیم؛ سعید زرین‌فر ظهر امروز در نشست بررسی نقش کاهش ساعت کار ادارات در وضعیت مصرف برق استان بوشهر اظهار داشت: برای رفاه مردم و مشترکان برق و مدیریت مصرف برق، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از سوم تیرماه  از ساعت 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه تعیین شد.

وی با بیان اینکه کاهش ساعات کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تا پایان مرداد ماه تعیین شده بود افزود: برای جلوگیری از قطعی، خاموشی برق و افزایش رفاه مردم، ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از سوم تیر تا پایان مردادماه کاهش یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر از تمدید کاهش ساعت کار ادارات استان بوشهر خبر داد و گفت: به منظور مدیریت مصرف و پایداری شبکه و جلوگیری از هرگونه قطعی برق و کاهش پیک بار ساعات کار ادارات از ساعت 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه تا 20 شهریور ماه امسال تمدید می‌شود.

زرین‌فر تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند برای رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار اداره متبوع خود نظارت کامل بر ورود و خروج کارکنان اعمال کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با تاکید بر مشارکت هم‌ استان‌ها در مصرف بهینه برق افزود: به منظور پیشگیری از قطعی برق و جلوگیری از مشکلات در این حوزه، توصیه می‌شود در مصرف انرژی برق صرفه جویی شود.

 

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه