کد خبر : 49693 تاریخ ثبت : 1396/6/11 17:03:07
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

آسیب‌های فضای مجازی نباید ما را از این فرصت محروم کند/ تبلیغ در فضای مجازی مهم و اثرگذار است

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: تبلیغ در فضای مجازی از دیگر فعالیت هم مهم و اثرگذار است که حوزه علمیه خواهران و طلاب خواهر استان بوشهر در این عرصه فعال هستند.

به گزارش "منبری ها"حجت‌الاسلام جمالی به همراه معاونین مدیریت استانی از مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بوشهر بازدید و با کادر مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در این بازدید در جمع کادر این مدرسه گفت: برنامه مختلف در حوزه علمیه نباید بر اصل تهذیب نفس و خودسازی مواجه شویم.
وی بیان داشت: امثال شهید حججی‌ها زائده تفکر اخلاص مدار و ولایتمدارانه است که حتی در اسارت دشمن و مجروح هست و می‌داند دارد به قتلگاه می‌رود، ولی وقتی به چهره این شخص نگاه می‌شود مثل یک فرمانده گام برمی‌دارد.
جمالی بیان داشت: فعالیت‌های کارهای تبلیغی و فرهنگی اولویت حوزه علمیه خواهران است و الان حوزه علمیه خواهران در بخش‌ها و قسمت‌های مختلف است.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: جامعه امروز ما وضعیت حساسی را تجربه می کندو این مهم تلاش مضاعف روحانیت را می‌طلبد.
وی تأکید کرد: مشاوره خانواده در پارک‌ها و فضاهای عمومی را که از سال گذشته شروع و با استقبال خانواده مواجهه شد در آینده نزدیک دوباره راه‌اندازی و توسعه پیدا می‌کند.
حجت‌الاسلام جمالی افزود: باید در پارک‌ها و فضاهایی که خانواده‌ها حضور پیدا می‌کنند، مشاورین حوزه علمیه خواهران حضورداشته باشند، ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم که یک‌نفری در مسجد بیایید پایی منبر ما، ما باید برویم بین مردم و درباره مشکلات آن‌ها مشاوره دهیم.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: تبلیغ در فضای مجازی از دیگر فعالیت هم مهم و اثرگذار است که حوزه علمیه خواهران و طلاب خواهر استان بوشهر در این عرصه فعال هستند.
وی خاطرنشان کرد: ما نباید غافل از آسیب‌های فضای مجازی شویم، فضای مجازی آسیب‌ها و مزایایی دارد ولی این آسیب‌ها نباید ما از فرصت و نعمت فضای مجازی محروم کند.

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه