کد خبر : 49708 تاریخ ثبت : 1396/10/26 15:47:00

دومین یادواره شهدای روحانی استان بوشهر برگزاری می شود

یادوراه شهدای روحانی استان بوشهر با حضور خانواده معزز شهدای روحانی، جانبازان و رزمندگان روحانی پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۷ برگزار می شود.

به گزارش منبری ها،، ستاد برگزاری یادواره شهدا روحانی استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و  اعضاء تشکیل شد.
آیت الله  غلامعلی صفایی بوشهری در جلسه با بیان اینکه شهدا نیازی به تقدیر و تکریم ندارند گفت: این ما هستیم که با تکریم و یادواره شهدا اعلام می کنیم راه ما، راه شهدا است و در پرتو تجلیل از شهدا، به خود ما و جامعه تعلیم داده شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: گرامی داشت شهدا بیش از آنکه تجلیل شود باید تعلم داده شود و مجلس یادوراه شهدا، مجلس آموزش آموزه های شهدا است و اثر بسیار مثبتی در جامعه خواهد گذاشت.
وی با تأکید بر اینکه مهم تاثیر اجتماعی این مراسم است خاطرنشان کرد: ما از زمان شهید رئیسعلی دلواری، شهدا روحانی داریم و از همان زمان آثار این شهدا جمع آوری و معرفی شوند.
حجت الاسلام حمیدرضا جعفری زاده دبیر ستاد یادوراه شهدای روحانی استان بوشهر در بخش دیگری از این جلسه بیان داشت: یادوراه شهدای روحانی استان بوشهر با حضور خانواده معزز شهدای روحانی، جانبازان و رزمندگان روحانی پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۷ برگزار می شود.
مسؤول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر افزود: آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران مهمان ویژه و سخنران این یادواره است.

اخبار برگزیده
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه