۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 256359
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • 508 بازدید
  • ارسال توسط :
از آقای روحانی پرسید با دولت قبل چه کردید؟
از آقای روحانی پرسید با دولت قبل چه کردید؟

از آقای روحانی پرسید با دولت قبل چه کردید؟

ثانیاً باید این سئوال را از خود آقای روحانی پرسید. با دولت قبل چه کردید؟ یادمان نرفته که دهم تیر 93 سه بار قسم خوردید که سال‌های 84 تا 92 تکرار می‌شود. آیا این انصاف بود؟ اینقدر فاجعه بود؟ در طول این سالها حتی یک بار هم از آن دولت تعریف کرده‌اید؟

به گزارش "منبری ها" آقای روحانی در مناظره دیروز از اینکه کاندیداهای دیگر فقط از دولت انتقاد می‌کنند و کار درست دولت را نمی‌بینند، شاکی شد. ایشان در ادامه برخی خدمات دولت همچون رفع تحریم، خودکفایی در گندم، طرح تحول سلامت، بهبود زندگی کشاورزان و… را به عنوان دستاورد برشمرد.

اولاً حداقل دو تن از نامزدها که یکی‌اش معاون ایشان است، بطور تمام قد در حال دفاع و تعریف از دولت یازدهم هستند بنابراین این فرضیه که همه کاندیداها از دولت انتقاد می‌کنند، نادرست است.

ثانیاً باید این سئوال را از خود آقای روحانی پرسید. با دولت قبل چه کردید؟ یادمان نرفته که دهم تیر ۹۳ سه بار قسم خوردید که سال‌های ۸۴ تا ۹۲ تکرار می‌شود. آیا این انصاف بود؟ اینقدر فاجعه بود؟ در طول این سالها حتی یک بار هم از آن دولت تعریف کرده‌اید؟ ادبیات شما و معاون اول‌تان و سایر مدیران‌تان در قبال دولت قبل (همچون: کشور را به ته دره برد، به سقوط کشاند، مشغول آواربرداری هستیم و…) چگونه بود؟ بنده هم به آن دولت نقد دارم اما در ترازوی انصاف، خدماتش در مقایسه با دولت فعلی غیرقابل قیاس است. شما چند درصد آن دولت، مسکن و راه و بزرگراه و ورزشگاه و… ساختید؟

ثالثاً متاسفانه بسیاری از ادعاهایی که شما در مورد خدمات دولت خود می‌کنید، محل تردید جدّی است. طرح تحول سلامت! کدام تحول؟ خودکفایی در تولید گندم؟ پس چرا انبارهای گمرک پر از گندم وارداتی است؟ بهبود زندگی کشاورزان؟ کشاورزان حرفتان را تایید می‌کنند؟

خودکرده را تدبیر نیست، این چاهی بود که خودتان حفر کردید.

پ.ن: عمیقاً معتقدم که کارهای خوب دولت روحانی همچون سرکشی رئیس‌جمهور به خانواده شهدا باید گفته و قدر دانسته شود.

ابراهیم رضایی

/ انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*