۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 256665
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
  • 436 بازدید
  • ارسال توسط :
پیروز مناظره سوم چه کسانی بودند؟
پیروز مناظره سوم چه کسانی بودند؟

پیروز مناظره سوم چه کسانی بودند؟

به گزارش "منبری ها"از دیروز تاکنون رسانه های اصلاحات واعتدال با شانتاژ تبلیغاتی مدعی هستند پیروز مناظره روحانی و جهانگیری بودند.حالا که کمی غبارها و هیجانات فرو نشسته خوب است قدری با تأمل بنگریم که واقعا دیروز چه شد و پیروزمندان و بازندگان صحنه مناظره چه کسانی بودند؟ اگر کسی مدام از کاسبان تحریم نام […]

به گزارش "منبری ها"از دیروز تاکنون رسانه های اصلاحات واعتدال با شانتاژ تبلیغاتی مدعی هستند پیروز مناظره روحانی و جهانگیری بودند.حالا که کمی غبارها و هیجانات فرو نشسته خوب است قدری با تأمل بنگریم که واقعا دیروز چه شد و پیروزمندان و بازندگان صحنه مناظره چه کسانی بودند؟

اگر کسی مدام از کاسبان تحریم نام ببرد،اما حالا در مناظره اعلام شود در دولت پیشین برادر وی دستش در دست مشایی بوده و سندبانک گردشگری مزد همراهی با او بوده،این علامت پیروزی جهانگیری است؟

اگر کسانی مدعی املاک نجومی در شهرداری شوند،بعد در مناظره معلوم شود یکی از آنها در شهرک قدس۷۹۹ متر زمین با قیمت متری۳۰۰۰ هزار تومان تصاحب کرده باشد و آن دیگری نیز یک ملک با چندین برابر زیر قیمت و آنهم اقساط از بیت المال گرفته باشد،حالا روحانی و جهانگیری پیروز مناظره اند؟

اگر دولتی مدعی مقابله با قاچاق شوند،اما وزیر آن دولت خود و خانواده اش رسما پوشاک به کشور قاچاق می کنند،پیروز مناظره روحانی و جهانگیری هستند؟

اگر جماعتی مدعی قانونمداری و شفافیت شوند، و در مناظره مشخص  شود برادر کاندیدا،با فشار و لابی گری مدیران عامل بر بانکها منصوب می کند،مدیرانی که بعدا دچار فسادهای سنگین می شوند،و‌بعدا رئیس جمهور راه برخورد قضایی را نیز می بندد،آیا روحانی پیروز مناظره است؟

اگر کسی که می گوید زندگی ام سفید سفید است،بعد در مناظره آشکار شود همزمان عضو هیأت مدیره چندشرکت سود آور است و از همه آنها نیز پاداش نجومی گرفته است،پیروز مناظره آقای جهانگیری است؟

کسانی  مدعی تدبیر و اقتصاد دانی هستند،بعدا در مناظره گفته میشود کل صادرات میعانات گازی را در انحصار دار و دسته وزیر صنعت ومعدن قرار داده اند،آیا روحانی و‌جهانگیری پیروز مناظره هستند؟

اما اگر هر کدام یک از موارد فوق در یکی از کشورهای دنیا فاش می شد،مردم و رسانه های منصف و مستقل عرصه را بر کاندیداهای متخلفین تنگ می کردند و خیلی سریع آنها را به محاکمه می کشاندند،اما در ایران رسانه های وابسته و زنجیره ای جناح حاکم با پررویی و وقاحت می نویسند:«برنده ما بودیم»!دیروز اما کاندیداهای جریان انقلابی پیروز بودند،چون مشخص شد زندگی اقتصادی شخصی شان سالم است.اگر غیر از این بود جرأت بیان فساد در دولت را نداشتند و تا حالا صد بار نشریات زنجیره ای جریان اشرافی گری،آن را سوژه اول رسانه هایشان کرده بودند.

غضنفری

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*