۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اعتکاف » بوشهر » صدقه » کمیته امداد
  • شناسه : 257041
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  • 573 بازدید
  • ارسال توسط :
آنی پرداخت شیوه ای جدید برای پرداخت سریع کمک های مردمی+ پوستر
آنی پرداخت شیوه ای جدید برای پرداخت سریع کمک های مردمی+ پوستر

آنی پرداخت شیوه ای جدید برای پرداخت سریع کمک های مردمی+ پوستر

کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر آسانترین روش پرداخت صدقه و کمک های مردمی را به نیازمندان از طریق سیستم آنی پرداخت اعلام کرد.

به گزارش "منبری ها"؛ صدقه و کمک های مردمی به نیازمندان از مصادیق احسان است.در آموزه های اسلامی، صدقه به عنوان قرض به خداوند شناخته شده است و برای آن آثار مادی و معنوی، دنیوی و اخروی بسیاری گفته شده است.

آنی پرداخت شیوه ای جدید برای پرداخت آسان و سریع کمک های نقدی توسط مردم خیر و نیکوکار استان به کمیته امداد امام خمینی(ره) می باشد.

کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر آسانترین روش پرداخت صدقه و کمک های مردمی را به نیازمندان به تفکیک کد هر شهرستان از طریق سیستم آنی پرداخت اعلام کرد.

از طریق آنی پرداخت، امکان پرداخت انواع کمک های نقدی مانند: صدقه، زکات فطریه،اطعام ایتام و نیازمندان، کمک به مسکن نیازمندان، پرداخت نذورات، جشن های عاطفه و نیکوکاری، کمک به طرح اکرام( اکرام ایتام، محسنین، شفاء، کوثر، طاها، و…) تامین جهیزیه و… وجود خواهد داشت.

امید است مردم شریف و نیکوکار استان، در این ایام به ویژه ایام معنوی اعتکاف، از این لحضات ناب معنوی و با خدا بودن نهایت استفاده را ببرند و همچون سنوات گذشته در سال جدید هم با پرداخت کمک های مردمی خود دست یاری از نیازمندان بگیرند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*