۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 257166
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۳
  • 869 بازدید
  • ارسال توسط :
ملت ایران از ترور هراسی ندارد
ملت ایران از ترور هراسی ندارد

ملت ایران از ترور هراسی ندارد

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه گفت: مردم ایران از قدیم الایام شاهد این قبیل حادثه ها در کشورشان بوده اند و برایشان تازگی ندارد و همیشه با افتخار شهادت و جانفشانی در مقابل چنین حادثه هایی قد علم کرده اند و نگذاشته اند که آسیبی به کشور اسلامی مان برسد.

سیده زهرا موسوی نسب مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه در گفتگو با "منبری ها" در خصوص اهداف داعش از حمله تروریستی دوازدهم رمضان در تهران، گفت: برای همگان محرز شده که درخاورمیانه جمهوری اسلامی ایران بزرگترین سد جلوی داعش است و هدف داعش نابودی جمهوری اسلامی و ۸۰ میلیون جمعیت شیعه  ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: خود داعش عکس های حادثه دیروز را برای ایجاد رعب و وحشت و القای احساس عدم امنیت بین مردم در فضای مجازی پخش کرده تا مثلا اینطور وانمود کنند که در ایرانی که ابرقدرت منطقه شناخته شده  است، امنیت وجود ندارد و ما آنقدر توان داریم و نفوذ کرده ایم که تا مجلس هم وارد می شویم.

موسوی نسب مطرح کرد: جمهوری اسلامی ایران قدرت برتر خاورمیانه و به حول و قوه ی الهی به زودی قدرت برتر جهان خواهدشد و به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب این ترقه بازی ها هرگز خللی در اراده ی راسخ مردم غیور و با اراده ی این مملکت وارد نخواهد کرد.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه یادآور شد: مردم ایران از قدیم الایام شاهد این قبیل حادثه ها در کشورشان بوده اند و برایشان تازگی ندارد و همیشه با افتخار شهادت و جانفشانی در مقابل چنین حادثه هایی قد علم کرده اند و نگذاشته اند که آسیبی به کشور اسلامی مان برسد.

وی افزود: آن ها از جان خود سیر شده اند که وارد این بازی ها با کشور ما می شوند. نوع حرکت آن ها و این هاج و واج بودنشان نشان از بی تدبیری آنها دارد؛ وقتی این چنین ابلهانه و بی هدف وارد میدان شدند مشخص شد که اندیشه ای پشت عملشان نبوده و نه می توان به ان ها چریک گفت و نه کسی که از جنگ اندیشه ای داشته باشند یا حتی آموزشی دیده باشند.

موسوی نسب خاطرنشان کرد: به حول و قوه الهی به زودی این بازی ها هم خاتمه خواهد یافت و متجاوزان به سزای اعمالشان خواهند رسید؛ اکنون اقتداری که سپاه جمهوری اسلامی در منطقه و جهان دارد، داعش و آمریکا که مادر داعش است از آن ترس و هراس دارد.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه اظهار کرد: نه اکنون و نه هیچ زمان دیگری نخواهند توانست به کشور امام زمان علیه السلام ضربه ای وارد کنند؛ ایران اکنون کشور چهل سال پیش نیست که بتوانند هر طور که بخواهند وارد شوند و هرکار خواستند بکنند؛ ملت ایران از تمام نیروهای جان بر کف و زحمتکش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهایت تشکر را دارند و قدردان این امنیتی هستند که با تدبیر رهبری عظیم الشان انقلاب وتلاش سپاه پاسدران درکشور حاکم است.

وی تصریح کرد: هر دولت و حکومتی همیشه دنبال اقتدار کشورش هست و به نظر می رسد این اقدام کور تروریست ها، از داخل حامی نداشته باشد اما اگر در ایران حامی داشته باشند، اولین ضربه را حامیان آنان خواهند خورد.

موسوی نسب با اشاره به کسانی که اقتدار و امنیت نظامی کشور را زیر سوال می برند، بیان کرد: به این افراد توصیه می شود به فکر امنیت خود و خانواده ی خودشان باشند، کشور ما اکنون همچون بهشتی در وسط جهنم است چرا که اکنون اکثر کشورهای منطقه درگیر جنگ و خون ریزی هستند، اما ایران تنها کشور امن منطقه است و قدر این امنیت باید دانسته شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*