۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 257350
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  • 603 بازدید
  • ارسال توسط :
من اعلام جرم می کنم!
من اعلام جرم می کنم!

من اعلام جرم می کنم!

حافظه ی تاریخی ما شاید، اما تاریخ حافظه اش را از دست نداده است! تلخ و شیرین همه را حفظ است و خط به خط و رج به رج را ثبت کرده.

به گزارش "منبری ها"حافظه ی تاریخی ما شاید، اما تاریخ حافظه اش را از دست نداده است! تلخ و شیرین همه را حفظ است و خط به خط و رج به رج را ثبت کرده.
انگار همین دیروز است! تاریخ را که ورق می زنی می رسی به فتح سوسنگرد. و می رسی به همان داستان تلخ! و به همان دستور آشنا!
داستان، داستان اختلال در قرارگاه است و اصحاب روح الله که حالا باید #آتش_به_اختیار باشند. "تا فردا سوسنگرد باید آزاد شود…". ساعت سر بزنگاه است و دقیقا همان ساعت های آخر اختلال بروز کرده است. دستور رسیده که فلان یگان ارتش در عملیات شرکت نکند و اگر با فرمان قرارگاه پیش بروی همه چیز تمام خواهد شد.
اگر با فرمان بنی صدر برانی سوسنگرد را رها باید کنی که هیچ، در عقب نشینی ات باید خون غیوری اصل را پامال کنی و ایضا خون بچه های با غیرت جنگ را! و از این پس سوسنگرد را در جغرافیای عراق صدام حسین و در نقشه همسایه ی غربی ات جستجو کنی! نام شهرت را ولی نمی دانم چه می خواست بگذارد!
سر بزنگاه اختلال بروز کرده و سر بزنگاه البته با یک پیام همه ی برنامه های نامربوط پرزیدنت مختل می شود.
#آتش_به_اختیار کلید واژه فتح و ظفر می شود تا سربلند باشد ارتش ما و تا باز هم کبوترها بی واهمه از تیر و ترکش پرواز کنند  و گوینده های خبر با غرور آزادی سوسنگرد را فریاد بزنند.
این را همان فرمانده ارتشی بازگو می کند و دستور #آتش_به_اختیار را قاب کرده به آقا تقدیم می کند. در زیر دستخط آقا اما چمران با صراحت و صلابت همیشگی اش نوشته: "من رسما اعلام جرم می کنم! به نام نماینده امام از این همه اهمال و اتلاف وقت شکایت دارم…"
حالا اما بعد از آن همه سال رسیده ایم به همان ماجرای دیروز! #آتش_به_اختیار!
و دقیقا سر پیچ تاریخی انقلاب اسلامی و سر ساعت #فتح_سنگرهای_کلیدی_جهان، قرارگاه دچار اختلال شده است.
ما اما با نگاه به همان عقبه و صلابت همان دستور که "تا فردا باید…" پیش می رویم و معتقدیم #تا_فردا_باید_تمام_سنگرهای_کلیدی_جهان_فتح_شود!
برای ما که مسیر قبله را بلدیم جهت یاب معیوبی که تنها مسیر غرب وحشی را می داند فقط و فقط وبال گردن است!
این وسط من اما پس از فرمان #آتش_به_اختیار، به دنبال دستخط چمران می گردم که اعلام جرم می کند علیه این همه اهمال و اتلاف و هدر رفت خون جوانان!

من رسما اعلام جرم می کنم…!

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*